Mapa blogu

23. srpna 2013 v 12:52 | Mlok |  Blog
Jak blog roste a články přibívají, je taky čím dál víc potřeba zakládat nové rubriky, ty nepoužívané rušit a celkově držet blog přehledný a čitelný. K tomu by měla pomoci i tahle mapa, která snad bude prospěšná těm, kteří se tu dobře nevyznají.


ÚVOD:

Tečka nebude. - Aneb vysvětlení mé mločí minulosti

RUBRIKY:

Moje hlavní téma je hudba, v popředí proto stojí hudební rubriky. Zde snad není třeba nic vysvětlovat. Mám dohromady čtyři: Arctic Monkeys, Pink Floyd, Linkin Park a Ostatní hudba - sem spadne všechno hudební co se jinam nevešlo, mimo jiné Syd Barrett, Dry Cell, Rolling Stones, Green Day, Red Hot Chili Peppers, v budoucnu snad Bjork, Marilyn Manson, Eminem, Celldweller a další.

Kreslení - zde publikuju svojí výtvarnou tvorbu. Snad jenom název je trochu zavádějící, někdy jde totiž taky o čmárání nebo malování. Veškeré obrázky z této rubriky jsou výhradně moje autorská tvorba.

Dále tu pak mám Matematiku. Smysl a poslání téhle rubriky je podrobněji vysvětlen v tomhle článku. Stručně jde o různé problémy a zajímavosti spojené s mate-matikou a příbuznými vědami (topologie, astronomie...)

Litera je rubrikou o literatuře a celkově o psaní. Obsahuje tak recenze a články o knihách, poezii a občas i něco přímo z mého pera.

Geek je rubrika věnovaná všem mým fanouškovským šílenostem, především z oblasti seriálů a filmů. Takže prostě dávka Sherlocka, Doctora who a ták. Však mě znáte :)

Zbytky - místo pro všechny impulzivní krátké výplody mého mozku, stručné postřehy nebo poznámky.

Blog - rubrika věnovaná dění na blogu (hlavně organizační záležitosti, Autorský klub a podobně.)

Seznam všech rubrik blogu naleznete po kliknutí na tři tečky v menu.

ČLÁNKY NA TÉMA TÝDNE:

Vzpomínky na Hybrida (téma Vzpomínky)
Obrazem a Zvukem (téma Problémy 21. století)
Möbiova páska (téma Nekonečno)
Hudba, která je o mně (téma Tóny písně)

OCENĚNÉ ČLÁNKY (tyto články vyšly na titulní straně blog.cz):


RORY V AUTORSKÉM KLUBU:


RORY NA BLOG.CZ:

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.