Ahoj, tak volám na toho... Rogerse Watrese!

1. května 2013 v 17:02 | Mlok |  Pink Floyd
Možná jste taky minulý týden zaznamenali takovou, docela šílenou, akci na Rádiu Beat. Propagovali to jako "bouři lupenů" a byla to soutěž o lístky na několik blížících se rockových koncertů v Česku. Ano, mimo jiné i na Rogerovo The Wall Live..

Šlo o to, zavolat pokaždé, když jste svého oblíbence v rádiu poznali. Kdo se dovolal jako první a poznal umělce či kapelu správně, dostal lístek na koncert. Jak jednoduché.
Všichni jsme tvoři soutěživí a zvlášť když šlo o Zeď (teda v mym případě), že ano..
Trvalo to celý týden, ale samozřejmě jsem měla smůlu. Ne že bych Rogera nepoznala, ale dovolat se do rádia je snad nemožný.
Co mě ale naštvalo nejvíc? Když jednou hráli In The Flash?, já to okamžitě poznala, ale nějakej Ňouma se dovolal dřív a pak dostal lístek za to, že poznal že jde o RogerSe WaTREse! Chtěla jsem mu urvat hlavu, vážně.
Haha, a ještě lepší bylo, když hráli něco od Lennona a zavolal Ňouma II, že je to prý Waters (to samé myslím bylo i když hráli Kiss).
Poslední dny soutěže už to bylo spíš k smíchu, protože pak už telefonáty klidně vypadaly i takhle:

"Haló, tady Rádio Beat"
"Dobrý den, koho hrajou?"
"To mi musíš říct ty a pak třeba vyhraješ lístek"
"Ale já se ptam koho hrajou!"
"To mi ale máš říct ty"
"Aha, tak... tak třeba kissáci, že by to byli?"
"Ne, bohužel byla to kapela .....(jméno si nepamatuju)"
"Aha." (zavěšení)

nebo takhle:

"Haló? Dovolala jsem se do soutěže?"
"Ano"
"Chci se přihlásit do soutěže, jestli to de. Dovolala jsem se správně do tý soutěže?"
"No to ale musíš říct koho jsme teď hráli"
"Ale né, já se chci přihlásit do tý soutěže"
"To ale musíš nejdříáv poznat koho jsme hráli"
"Aha, tak děkuju, nashledanou."

No vážně, můžou si za to sami, neměli takovou soutěž vůbec pořádat. Vsadim se, že ještě půl roku budou lístkuchtiví beaťáci volat do rádia, že chtěj lístky na Iron Maiden.
 


Komentáře

1 Addie Addie | Web | 4. května 2013 v 19:38 | Reagovat

Někdy se až nestačím divit, jak dokáží být lidí tupí a omezení. A škoda, že jsem o té soutěži nevěděla, rádio většinou neposlouchám. Kdysi jsem se jednou dovolala a vyhrála (pitomé) CD někoho jako Rihanny... a ne že bych o to stála.

2 Mlok Mlok | Web | 4. května 2013 v 21:40 | Reagovat

Jo, máš pravdu. Docela mě udivovalo, jak byli ti moderátoři na ty lístkuchtivý posluchače pořád milí a zdvořilí. Já bych se už neudržela a poslala je někam :-D
Opět se na tom krásně ukázalo, jak jsou něktěří lidé schopni podniknout cokoli, jen aby něco vyhráli, ikdyž třeba ani tu kapelu nikdy neslyšeli.

3 Sunshine Sunshine | Web | 5. května 2013 v 10:59 | Reagovat

Já tam jednou slyšela, jak zpívá Janis Joplin, a následně tam volal nějakej chlápek a dožadoval se lístku na "jeho" koncert (myslel si, že to zpíval nějaký zpěvák-chlap!) :-D Jasně, mnohým z těch volajících vůbec nejde o to, mít lístky na koncert své oblíbené skupiny, ale spíš o to, aby ty lístky pak mohli někde za slušnou cenu střelit...a tím, že tam volají, ubírají šanci a příležitpst opravdovým oddaným fanouškům, kterým skutečně jde o onen konkrétní lístek na onen konkrétní koncert... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.