No. We'll just go on making the stuff that we make, you know...

14. března 2013 v 19:14 | Mlok |  Pink Floyd
Staré české přísloví praví: Na Youtube ty pravé poklady najdeš! A opět jsem se přesvědčila, že je to svatá pravda. Nejspíše osvícena Merlinem, našla jsem tohle video:


Část, kde Floydi hrají Astronomy Domine si ani neodvažuju popsat. Ach, jak já je miluju! Nick je v tomhle videu naprosto parádní, ale jsou tam úžasní všichni. Roger zase předvádí svoje tanečky s kytarou, až jsem se někdy musela smát, jaký kreace tam předtančuje :-D


No ale naprosto špicovní je ten rozhovor! Jen je mi trochu líto, že není úplně slyšet první otázka toho moderátora, či jak to nazvat. Takže si lze jen domýšlet na co Roger odpovídá. A navíc moje znalosti angličtiny jsou taky omezené, takže poslední kousek už jsem úplně nedávala, to nejspíš i proto, že oba dva mluví tak strašně divně. Nevim, jestli to bylo tenkrát normální, ale třeba zrovna u Rogera jsem si všimla, že teď už mluví srozumitelně. Takže to je možná spíš dobou.
Ale vůbec mladý Roger je tak děsně k smíchu, ale zároveň je z něho cítit ta úroveň a charisma. Jeho zjev je docela vtipný, ale stejně se mi líbí, cha! Třeba při otázce "Do you like the festival?" jsem se doopravdy rozesmála, protože Roger působí tak hrozně komicky, když asi patnáct sekund usilovně přemýšlí a pak odpoví "No"! Ach ten výraz! Já ho prostě žeru!
Nechápu jak je možné, že tenhle Roger a ten dnešní jsou ta samá osoba! Pusťte si jakékoli interview ze současnosti a pocítíte ten rozdíl. I když je pravda, že mu to sekne pořád stejně!

No ale samozřejmě nejvíc úžasná je tahle část:
(vy anglicky znalí, omluvte můj nepřesný překlad :-))

Maník s mikrofonem: Jste komerční kapela nebo ne?
Roger: Nevím. Řekněte mi to vy... Vy tady žijete. Jestli se naše nahrávky prodávají, pak jsme komerční.
Maník s mikrofonem: Myslím, že nejste komerční.
Roger: Takže se naše nahrávky neprodávají... (Ach! jak se tady tváří!!!)
Maník s mikrofonem: Budete s tím něco dělat?
Roger: (tentokrát bez přemýšlení! :-D) Ne. Budeme prostě dál hrát to, co hrajeme... a dělat věci, které děláme.

No jo, Floydi jsou úžasní. Vždycky si šli za svým, tak jak to chtěli oni. Nebáli se vybočovat a experimentovat a bylo jim jedno, jestli se jejich nahrávky prodávají nebo ne. Kdyby to tak takhle fungovalo dneska...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.