Kreativní Kout: Sněženka

20. března 2013 v 12:18 | Mlok |  Kreslení
Tentokrát bylo na výběr z témat březen, sníh, sněženky. No, témata to nejsou nijak úchvatná, leč vybrala jsem si. Tak tady je moje sněženka:


Sněženka. Přibližně A4, zhruba půl hodiny práce. Technika: tuš a akvarel


Kreativní Kout na blogu AK je opravdu fajn věc. Moc se mi ta rubrika líbí, je škoda, že se jí v poslední době účastní tak málo lidí. Je pravda, že témata nejsou vždycky úplně dobrá. Tím myslím, že to jsou obvykle věci jako různé měsíce nebo prostě nijak zvlášť zajímavé věci (třeba škola, vysvědčení, stromy, zima atd.), které k nějaké supr čupr tvořivosti zrovna nepobízejí. Nazvala bych je slovem nudná. Třeba Projekt Ilustrace, což funguje na podobném principu, by mohl být KK dobrou inspirací aspoň co se výběru témat týče. Možná že by lepší témata motivovala víc tvořilců...nevím.

Taky mi docela vadí omezení v oborech (je vždy omezeno jestli se má tvořit např. fotka, kresba, báseň atd.). Je sice na výběr vždycky víc oborů, ale i tak to nejspíš hodně lidí odrazuje.

Přesto je to rubrika jako stvořená pro mě a mně podobné patlaly :-D Proto doufám, že jen tak nezanikne a bude zase přispívat víc lidí. A pokud tohle náhodou čte autorka KK, nechť to bere jako přátelskou radu k vybírání témat.
 


Komentáře

1 Iris Iris | Web | 30. března 2013 v 16:27 | Reagovat

krásná malba, brala bych ji jako obraz :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.